Szkolenie z Big Data - Akademia Incepton

Big Data to dane opisane przez 3V: volume, velocity, variety. Szybkie przetwarzanie ogromnej ilości różnorodnych danych wymaga zupełnie innego podejścia niż dotychczas stosowane.

"Information is the oil of the 21st century, and analytics is the combustion engine"

Peter Sondergaard, Gartner Research

BIG DATA DLA PROGRAMISTÓW I ADMINISTRATORÓW

Czy chcesz dołączyć do grona programistów znających techniki Big Data? Proponujemy Ci udział w pięcio częściowym kursie na którym poznasz tajniki Big Data w oparciu o takie technologie jak Apache Hadoop czy Spark.

Dla kogo?

Cykl szkoleniowy skierowany jest do programistów którzy chcą podążać za najnowszymi trendami w technologii IT i dostosować swoje kompetencje dla przyszłych projektów opartych o techniki Big Data.

Szkoleniowiec:

Piotr Rutkowski

Kursy:

BD01 Kompleksowe wprowadzenie do BigData cz. 1(16 godz. - 2dni)program
BD02 Kompleksowe wprowadzenie do BigData cz. 2(16 godz. - 2dni)program
BD03 NoSQL w BigData(16 godz. - 2dni)program
BD04 BigData dla Data Scientists(16 godz. - 2dni)program
BD05 BigData dla Administratorów(16 godz. - 2dni)program
Aktualnie nie mamy zaplanowanego terminu szkolenia. Jeśli interesuje Cię to szkolenie to zapisz się, skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dogodny termin. Zarejestruj się

Możesz wziąć udział tylko w jednym z kursów, wybrać kilka lub zapisać się na wszystkie. Przy wybraniu wszystkich 5 kursów dostajesz 10% zniżki !

Koszt:

Podstawowy koszt szkolenia: 1490 zł za kurs.

Dla osób zamieszkujących w województwie podlaskim istnieje wiele programów refundacji kosztów szkoleń. Minimalny poziom refundacji to 50% a maksymalny może sięgnąć nawet 100%! Aktualna pula środków unijnych w woj. podlaskim przeznaczonych na podnoszenie kwalifikacji to ponad 50 mln złotych. O refundację mogą starać się zarówno osoby pracujące w oparciu o umowę o pracę jak i posiadające własną działalność gospodarczą.

Aby uzyskać jak najwyższy poziom refundacji skontaktuj się z nami:

telefonicznie:+48 519 073 096
email:akademia@incepton.com

Zgłoś chęć udziału

Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny, aby wziąć udział w szkoleniu BIG DATA DLA PROGRAMISTÓW I ADMINISTRATORÓW:

Wybierz kursy:

BD01 Kompleksowe wprowadzenie do BigData cz. 1
BD02 Kompleksowe wprowadzenie do BigData cz. 2
BD03 NoSQL w BigData
BD04 BigData dla Data Scientists
BD05 BigData dla Administratorów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie wprowadzonych przeze mnie danych osobowych za pośrednictwem niniejszego formularza oraz na przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że: 1. Administratorem danych osobowych jest: Incepton Sp. z o.o., ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok 2. Podanie danych jest dobrowolne. Nie przewiduje się przekazywania danych osobowych. 3. Przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych i żądania ich poprawienia.