Szkolenie z Blockchain - Akademia Incepton

BLOCKCHAIN DLA PROGRAMISTÓW

Blockchain rewolucjonizuje sposób zawierania, rozliczania i zapisywania transakcji. Jest podstawą działania kryptowalut takich jak bitcoin, ale może również być zastosowany w wielu innych dziedzinach.

Dla kogo?

Cykl szkoleniowy skierowany jest do programistów którzy chcą podążać za najnowszymi trendami w technologii IT i dostosować swoje kompetencje dla przyszłych projektów opartych o technologię blockchain.

Szkoleniowiec:

Rafał Chraboł

Kursy:

BC01 Wprowadzenie do technologii blockchain - podstawy dla programistów(16 godz. - 2dni)program
BC02 Blockchain i bitcoin - podstawy dla programistów(16 godz. - 2dni)program
BC03 Technologia blockchain, praktyczne przykłady- podstawy dla programistów(16 godz. - 2dni)program
Aktualnie nie mamy zaplanowanego terminu szkolenia. Jeśli interesuje Cię to szkolenie to zapisz się, skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dogodny termin. Zarejestruj się

Możesz wziąć udział tylko w jednym z kursów, wybrać kilka lub zapisać się na wszystkie. Przy wybraniu wszystkich 3 kursów dostajesz 10% zniżki !

Koszt:

Podstawowy koszt szkolenia: 1490 zł za kurs.

Dla osób zamieszkujących w województwie podlaskim istnieje wiele programów refundacji kosztów szkoleń. Minimalny poziom refundacji to 50% a maksymalny może sięgnąć nawet 100%! Aktualna pula środków unijnych w woj. podlaskim przeznaczonych na podnoszenie kwalifikacji to ponad 50 mln złotych. O refundację mogą starać się zarówno osoby pracujące w oparciu o umowę o pracę jak i posiadające własną działalność gospodarczą.

Aby uzyskać jak najwyższy poziom refundacji skontaktuj się z nami:

telefonicznie:+48 519 073 096
email:akademia@incepton.com

Zgłoś chęć udziału

Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny, aby wziąć udział w szkoleniu BLOCKCHAIN DLA PROGRAMISTÓW:

Wybierz kursy:

BC01 Wprowadzenie do technologii blockchain - podstawy dla programistów
BC02 Blockchain i bitcoin - podstawy dla programistów
BC03 Technologia blockchain, praktyczne przykłady- podstawy dla programistów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie wprowadzonych przeze mnie danych osobowych za pośrednictwem niniejszego formularza oraz na przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że: 1. Administratorem danych osobowych jest: Incepton Sp. z o.o., ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok 2. Podanie danych jest dobrowolne. Nie przewiduje się przekazywania danych osobowych. 3. Przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych i żądania ich poprawienia.