Szkolenie z Deep Learning - Akademia Incepton
Szkolenie z Deep Learning - Akademia Incepton

Deep Learning to nowy Święty Graal. Google, Microsoft, Amazon i inni giganci IT w szalonym tempie rozwijają nowe usługi oparte o techniki Deep Learning. Według ‘Harvard Business Review’:

"Data Scientist: The Sexiest Job of the 21st Century"

DEEP LEARNING DLA PROGRAMISTÓW

Czy chcesz dołączyć do grona programistów Data Science i specjalizować się w Deep Learning? Dobrze trafiłeś ! Proponujemy Ci udział w pięcio częściowym kursie na którym poznasz tajniki Deep Learning w oparciu o biblioteki Keras i TensorFlow.

Dla kogo?

Cykl szkoleniowy skierowany jest do programistów którzy chcą podążać za najnowszymi trendami w technologii IT i dostosować swoje kompetencje dla przyszłych projektów opartych o techniki Deep Learning.

Szkoleniowcy:

Kursy:

DL01 Wstęp do Uczenia Maszynowego - teoria i praktyka(16 godz. - 2dni)program
DL02 Zajęcia praktyczne z Deep Learning(16 godz. - 2dni)program
DL03 Warsztaty ML: Sieci Konwolucyjne(16 godz. - 2dni)program
DL04 Warsztaty ML: Transfer Learning(16 godz. - 2dni)program
DL05 API Tensor Flow, zagadnienia zaawansowane - podstawy dla programistów(16 godz. - 2dni)program
Aktualnie nie mamy zaplanowanego terminu szkolenia. Jeśli interesuje Cię to szkolenie to zapisz się, skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy dogodny termin. Zarejestruj się
W przypadku dużego zainteresowania, szkolenie zostanie rozszerzone o kolejne tematy.

Możesz wziąć udział tylko w jednym z kursów, wybrać kilka lub zapisać się na wszystkie. Przy wybraniu wszystkich 5 kursów dostajesz 10% zniżki !

Koszt:

Podstawowy koszt szkolenia: 1490 zł za kurs.

Dla osób zamieszkujących w województwie podlaskim istnieje wiele programów refundacji kosztów szkoleń. Minimalny poziom refundacji to 50% a maksymalny może sięgnąć nawet 100%! Aktualna pula środków unijnych w woj. podlaskim przeznaczonych na podnoszenie kwalifikacji to ponad 50 mln złotych. O refundację mogą starać się zarówno osoby pracujące w oparciu o umowę o pracę jak i posiadające własną działalność gospodarczą.

Aby uzyskać jak najwyższy poziom refundacji skontaktuj się z nami:

telefonicznie:+48 519 073 096
email:akademia@incepton.com

Zgłoś chęć udziału

Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny, aby wziąć udział w szkoleniu DEEP LEARNING DLA PROGRAMISTÓW:

Wybierz kursy:

DL01 Wstęp do Uczenia Maszynowego - teoria i praktyka
DL02 Zajęcia praktyczne z Deep Learning
DL03 Warsztaty ML: Sieci Konwolucyjne
DL04 Warsztaty ML: Transfer Learning
DL05 API Tensor Flow, zagadnienia zaawansowane - podstawy dla programistów

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie wprowadzonych przeze mnie danych osobowych za pośrednictwem niniejszego formularza oraz na przesyłanie informacji drogą elektroniczną. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o tym, że: 1. Administratorem danych osobowych jest: Incepton Sp. z o.o., ul. Żurawia 71, 15-540 Białystok 2. Podanie danych jest dobrowolne. Nie przewiduje się przekazywania danych osobowych. 3. Przysługuje mi prawo do wglądu do moich danych osobowych i żądania ich poprawienia.